Vesilahden Seudun Ratsastajat 29.8.2014
EQUIPE tietojärjestelmä: Viimeisin tuloslista 29.8.2014 lk. 21:22
Luokka 2 - Koulu Helppo C:2, 2000 Kategoria 1 + H
Luokka 3 - Koulu Helppo B:0 2009 Kategoria 1 + H
Luokka 4 - Koulu A-merkin kouluohjelma 2006 Kategoria 2 + H

Luokka 2 - Koulu Helppo C:2, 2000 Kategoria 1 + H
Vesilahden Seudun Ratsastajat ry
Seuran kouluratsastusmestaruuskilpailut 29.8.2014
Harrastemestaruus
6 ilmoittautuminen, 5 lähtöä, 2 Sijoittuu
Tuomari H: Maria Nikkilä
Tuomari C: Eva Munsterhjelm
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoHCYhteensäProsentti
 SeuraSuku 
1Linda HakalaSomnian Auroora 138,5137275,562,614
 Vesilahden Seudun Ratsastajat 11 
2Rosa LellaKiviniemen Angel 134136,5270,561,477
 Vesilahden Seudun RatsastajatKlockas Zimon 27 NF - Bazuun SWE 22 NF22 
 
3Lotta KuurneFinn Tornado 1779 13013626660,455
 Vesilahden Seudun Ratsastajat 33 
4Noora TakalaSumuliina 127,5131,525958,864
 Vesilahden Seudun RatsastajatTino - Vekseli44 
5Neea SalonenMaster Rebel 12712925658,182
 Vesilahden Seudun RatsastajatRich Rebel xx - Tuntematon Ori55 
 
ylös

Luokka 3 - Koulu Helppo B:0 2009 Kategoria 1 + H
Vesilahden Seudun Ratsastajat ry
Seuran kouluratsastusmestaruuskilpailut 29.8.2014
Juniorimestaruus
8 ilmoittautuminen, 8 lähtöä, 2 Sijoittuu
Tuomari H: Maria Nikkilä
Tuomari C: Eva Munsterhjelm
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoHCYhteensäProsentti
 SeuraSuku 
1Tuuli AlanenAnastacia 2560 160,5163323,564,700
 Vesilahden Seudun RatsastajatAngard Ger 92 - Magini11 
2Kaisa OjanenFair Lamourak 152,5155,530861,600
 Vesilahden Seudun RatsastajatFair Play Brd 97 - Tuntematon Ori23 
 
3Janina RämöPenlanlas Black Jack 147,5156303,560,700
 Vesilahden Seudun RatsastajatKemysfawr Meredith - Rhandir Cadno42 
4Sonja ArminenDafs 145,5155300,560,100
 Vesilahden Seudun RatsastajatTuntematon Ori54 
5Pinja RaunioDandy II 14914929859,600
 Vesilahden Seudun RatsastajatSuleiman - Atoll35 
6Lotta PekkinenBalu 142,5143,528657,200
 Vesilahden Seudun RatsastajatTuntematon Ori67 
7Iida PekkinenBalu 134,5144278,555,700
 Vesilahden Seudun RatsastajatTuntematon Ori76 
8Lotta PekkinenZ Rodesse van de Hazenhut 133141,5274,554,900
 Vesilahden Seudun Ratsastajat 88 
 
ylös

Luokka 4 - Koulu A-merkin kouluohjelma 2006 Kategoria 2 + H
Vesilahden Seudun Ratsastajat ry
Seuran kouluratsastusmestaruuskilpailut 29.8.2014
Seniorimestaruus
10 ilmoittautuminen, 9 lähtöä, 3 Sijoittuu
Tuomari H: Maria Nikkilä
Tuomari C: Eva Munsterhjelm
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoHCYhteensäProsentti
 SeuraSuku 
1Anni RassaMaskard 171,5177,534964,630
 Vesilahden Seudun RatsastajatMaskaron - Strups11 
2Päivi ArvioGolden Luck Of Houston 167175,5342,563,426
 Vesilahden Seudun RatsastajatLancetto NLD 93 - Goldlöwe22 
3Kalle PenttiläBerlingo 156174,5330,561,204
 Vesilahden Seudun RatsastajatBastejs - Lismors LVA43 
 
4Tuuli AlanenAnastacia 2560 160,5168,532960,926
 Vesilahden Seudun RatsastajatAngard Ger 92 - Magini34 
5Katja MäenpääYlihyvä 150,5160310,557,500
 Vesilahden Seudun RatsastajatSivuri - Jouhen-Piirto56 
6Heli ManninenLa Luna H 2554 14616030656,667
 Vesilahden Seudun RatsastajatLondonderry - Wolkentanz66 
7Virpi HolkkoSumuliina 138,5164,530356,111
 Vesilahden Seudun RatsastajatTino - Vekseli85 
8Kaisa VäistöQuartus 142,5152294,554,537
 Vesilahden Seudun RatsastajatQuaterback - Negro78 
9Antero HakalaPassion A 120,5144264,548,981
 Vesilahden Seudun RatsastajatRomanov - Arioso BRD 9899 
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport